Přemýšlíte, jak využít umělou inteligenci v práci a získat tak konkurenční výhodu?

Nabízíme školení o praktickém využití umělé inteligenci (nejen) ve vaší společnosti. Vezměte si tedy notebook a vyzkoušejte si vše na místě.

Pro koho je školení určeno:

Pro jakéhokoli zaměstnance nehledě na oddělení. V zásadě umělá inteligence může pomoci, a po školení jistě pomůže, každému.

Co se dozvíte

Co je to umělá inteligence, jak funguje a proč ji potřebujete využívat
Praktické ukázky využití AI ve vašem zaměstnání
Jaké jsou nejnovější trendy a inovace v oblasti umělé inteligence  

Cena

30 000 Kč, pro skupinu do 15 lidí
*nejsme plátci DPH

Kontakt

Pavel Vítek
+420 601 601 725
vitek@recruitmentfactory.cz

Obsah školení

AI, ChatGPT, Prompt engineering, Fine-tuning, Midjourney, Canva, Chatbot, Noteable, Právní stránka a mnoho dalšího

Pavel Vítek

Jednatel a spoluzakladatel RECRUITMENT FACTORY s.r.o.

Obor IT studoval. Odmaturoval na Technickém lyceu Zlín z programování (Assembler i vyšší programovací jazyky), pokračoval na FIT VUT v Brně.

Profesně přímo v IT nepracoval, nicméně především na pozici analytika pevných služeb v O2 či specialisty řízení jakosti výroby v Tescomě mu jeho kompetence přišly velmi vhod.
Po založení firmy RECRUITMENT FACTORY si pod sebe vzal technický úsek a s umělou inteligencí pracuje na denní bázi.

Školení AI V PRAXI vedl např. pro Zlínský kraj, Technologické Inovační Centrum Zlín, či Yokohamu.

Aleš Velísek

Aleš vystudoval obor Marketing na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a celý profesní život se pohybuje v oblasti řízení lidských zdrojů se zaměřením na strategii náboru, HR marketing a konzultační činnost. Od roku 2014 úspěšně podniká a je zakladatelem a spolumajitelem společnosti RECRUITMENT FACTORY. Posledních 6 let se věnuje i vzdělávání dospělých a od roku 2019 lektoruje pro společnost CE-PA.

Věnuje se kariérnímu poradenství dospělých i studentů a vystupuje na středních a vysokých školách jako člověk z praxe.

Aleš není „ajťák“, ale praktik, který nadšeně využívá AI v praxi. Vzhledem k rozsáhlým znalostem pracovního trhu dokáže odhadnout dopady AI na jednotlivé pozice a najde pro vás reálné příklady použití.

Reference

Školení reference
Chtěl bych poděkovat za skvělé školení „Umělá Inteligence v praxi“. Toto školení bylo velmi přínosné a myslím, že mě i mým kolegům se bude velmi hodit už v blízké budoucnosti… ne-li už teď 😉 Opravdu si myslím, že v případě správného používání aplikací AI, nám toto může zefektivnit nejen pracovní, ale i soukromý život.
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Již při prvním rozhovoru poznáte, že se jedná o všestranně vzdělaného člověka, který tyto znalosti dokáže skvěle využít ve Váš prospěch. Dokáže operativně a velmi rychle reagovat na Vaše podněty a požadavky. Pokud hledáte profesionála a přátelsky přístup Pavel je skvělou volbou! Z jeho pomocí nejenom splníte požadované cíle, ale jako bonus Vás práce s ním bude bavit.
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Pavel Vítek je skvělým lektorem s rozsáhlými znalostmi v oblasti IT, nových trendů a využití umělé inteligence. Jeho vědecký přístup k práci i životu je neuvěřitelně hloubavý, podpořený nejnovějšími výzkumy a reálnými příklady. Díky analytickému myšlení dokáže detailně rozebrat složité koncepty a prezentovat je jednoduchým a srozumitelným způsobem. Je schopen komunikovat s různými typy klientů a přizpůsobit se odlišným úrovním technických znalostí posluchačů. Celkově vzato, jeho vědecký přístup, analytické myšlení a sociální dovednosti ho staví do role odborníka, který umí motivovat, inspirovat své posluchače a podporovat je v pozitivních změnách v jejich životech.
Konzultant: Pavel Vítek