Klientská reference
Oceňujeme vstřícné a profesionální jednání pana ing. Aleše Velíska. Práci pro nás odvedl přesně podle požadavků a v dohodnutých termínech. Byli jsme až zaskočeni jeho proaktivním přístupem, stoprocentním zaujetím a komplexním řešením. Pana ing. Velíska mohu na 100% komukoliv doporučit, má obrovské znalosti a zkušenosti v oblasti trhu práce, které dokáže srozumitelně interpretovat a předat klientovi. Na začátku potkáváte neznámého člověka a na konci máte pocit, že si podáváte ruku s přítelem, který pro vás odvedl výbornou práci a posunul vás dál.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Pan Velísek je skutečný profesionál s encyklopedickými znalostmi a rozsáhlými zkušenostmi, který dělá svojí práci naprosto špičkově. Všichni pánové z Recruitment Factory prokázali pro-klientský a nadstandardní přístup při hledání technických pozic, které je velmi těžké najít. Navíc nám v rámci nastavení procesu náboru pomohli vyladit nedostatky, čímž nám ušetřili nemalé finanční prostředky a to vše během velmi krátké doby! Spolupráci s Alešem Velískem a s firmou Recruitment Factory mohu všem vřele doporučit! Až příště budu potřebovat profesionály, určitě se na ně obrátím.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Pan Aleš Velísek, se aktivně podílel v rámci outplacementu ve společnosti Fatra, a.s. na účinné pomoci zaměstnancům, kteří se především v provozovně Chropyně, ocitli v obtížné životní situaci, v důsledku ztráty zaměstnání. Organizoval a podílel se na poskytování poradenství v oblasti pracovního práva, komunikaci s úřady práce v Kroměříži a ve Zlíně. Organizačně zajišťoval školení v otázkách hledání nového místa, psaní životopisu, cvičných výběrových rozhovorů, vedl kurzy, jak hledat informace o volných pracovních místech pomocí elektronických nástrojů na internetu a v databází úřadů práce. Jeho podíl na realizaci opatření outplacementu ve společnosti Fatra, a.s., významně přispěla k účinné podpoře a pomoci odcházejícímu zaměstnancům, ale zároveň pomohla i těm, kteří ve společnosti zůstali a lépe se se tak vyrovnali se zásadně změněnou situací a podmínkami práce. Jeho pomoc byla vedením společnosti vysoce ceněna.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
S ing. Velískem jsem měl možnost spolupracovat po řadu let jakožto jeho zákazník v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů mezinárodně působící průmyslové firmy. Pan Velísek umí velmi dobře komunikovat, je to svědomitý a empatický člověk, který drží slovo i sjednané termíny. Dovedl vždy pochopit a zohlednit potřeby naší společnosti, jakožto svého klienta. Byl schopen pro nás najít optimální řešení zadaného úkolu, které nepostrádalo kreativitu a invenci. Ing. Aleše Velíska mohu s dobrým svědomím doporučit pro budoucí možnou spolupráci v oblasti personalistiky.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Na spolupráci s Alešem si nejvíce cením jeho širokého přehledu v oblasti recruitmentu ve strojírenství. Díky Alešovým fundovaným radám a pomoci jsem byl schopen se brzy v této oblasti zorientovat. Aleš má také široké rozhled v ostatních oblastech lidského vědění. Proto spolupráci s Alešem vřele doporučuji.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Spolupráce a komunikace s Alešem je vždy efektivní a vím, že se mohu spolehnout na jeho slovo. Služby, které mi nemůže nabídnout sám dokáže zprostředkovat, tudíž je servis z jeho strany kompletní. Spolupráci rozhodně doporučuji!
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Se Zdeňkem jsme spolupracovali na obsazování klíčových pozic v naší společnosti. Pochopení firmy, znalost jejích silných i slabých stránek, komunikace jak se mnou, tak s kandidáty - to vše hodnotím perfektně. Díky naší spolupráci jsme sice obsadili nakonec pouze jednu pozici, ale to vše z důvodu interních změn. Mohu opravdu doporučit spolupráci se Zdeňkem jako konzultantem, získáte parťáka k vašemu náboru. Díky ještě jednou za všechno.:)
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Klientská reference
Se Zdeňkem jsme se setkali v rámci jednání o projektu vzdělávání pro mistry. Ačkoli se naše cesty nakonec rozešly, velmi si vážím Zdeňkovy schopnosti naslouchat potřebám klientovi, hledat řešení zapeklitých situací, spolehlivosti a proaktivního přístupu. Zdeňka doporučuji ke spolupráci.
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Klientská reference
Spolupráci se Zdeňkem mohu jen doporučit. Počínaje jeho otevřeným a přátelským přístupem až po snahu vždy najít řešení pro klienta na míru, to vše svědčí o jeho profesionálním přístupu a zkušenostech. Budu se těšit na další společné projekty do budoucna!Spolupráci se Zdeňkem mohu jen doporučit. Počínaje jeho otevřeným a přátelským přístupem až po snahu vždy najít řešení pro klienta na míru, to vše svědčí o jeho profesionálním přístupu a zkušenostech. Budu se těšit na další společné projekty do budoucna!
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Klientská reference
Zdeněk je správně akční a pohotový muž.. Dokáže se naplno vžít do potřeb dané firmy a účelně ji pomoci nalézt to správné řešení, ať už ve formě vzdělávání nebo teambuildingu. Jeho způsob komunikace a charakter osobnosti o to víc dokáže zpříjemnit spolupráci a vždy nalézt, jak sám Zdeněk říká, win-win řešení.
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Klientská reference
Aleš pracoval na vyhledávání kandidátů na nesnadné pozice v automotive a zde vykazoval neuvěřitelný tah na bránu a soustředění na dodávky, kdy ,,time to fill" předčilo vždy velmi pozitivně má očekávání, tzn. pro Aleše nebyla situace na trhu práce či (ne)kvalita kandidátů překážkou či argumentem. Aleš nehledá důvody proč ne, ale hledá způsoby, jak ano. Je profesionální, schopný myšlení ,,out of the box", nekonvenční, vytrvalý, houževnatý. Člověk s mnohými zájmy, které rozšiřují jeho obzory na profesním poli. Spolupráci určitě doporučuji.
Konzultant: Aleš Velísek
Kandidátská reference
Spolupráci s panem Zdeňkem Píštěkem, v rámci vyhledávání mé nové pracovní příležitosti, mohu pouze a jen pochválit a doporučit i jiným! Pan Píštěk má velmi přátelským přístup, dle jeho zkušeností a mých požadavků, mi často volal s nabídkami práce, které jsme následně po telefonu konzultovali. Na zajímavé pracovní nabídky p. Píštěk okamžitě reagoval a domluvil mi osobní schůzku se zaměstnavateli včetně mého doporučení. Tato spolupráce vyšla na výbornou, moc si Vaší práce Vážím a děkuji!
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Kandidátská reference
Aleše vřele doporučuji, jeho příjemné vystupování, obrovský dar komunikace, schopnost poskytnout veškeré detaily, ochota, obrovský rozhled, spolehlivost, tah na bránu a zároveň lidský přístup z něj dělají opravdového profesionála na poli headhuntingu. Budu-li zítra potřebovat služby v oblasti headhuntingu a recruitmentu, bude Aleš první komu zavolám.
Konzultant: Aleš Velísek
Kandidátská reference
Jsem vděčný, že mám příležitost a možnost s Alešem spolupracovat. Aleš je skutečně profesionální headhunter, který má nejen přehled, ale dokáže poradit a doporučit co jiní opomíjejí. Nejvíce oceňuji, že je to velmi přímý a otevřený člověk, který vám nikdy neslíbí něco, co nemůže splnit, a opravdu splní, co slíbil. Je to úžasný člověk.
Konzultant: Aleš Velísek
Kandidátská reference
S panem Velískem jsme měla možnost spolupracovat jak při hledání nové pozice pro mne, tak při hledání nových zaměstnanců již z pozice HR. Musím ocenit jeho proaktivní přístup, rychlou komunikaci a vstřícné jednání. Vždy se snaží vyjít vstříc a zajistit všechny dostupné informace.
Konzultant: Aleš Velísek
Kandidátská reference
S panem Vítkem se mi jednalo velmi příjemně. Cokoli jsme si domluvili, to bylo splněno řádně a v domluveném termínu. Díky němu jsem našel to, co jsem hledal a za podmínek jaké mi vyhovují. Mnohokrát mu děkuji za spolupráci a v případě nutnosti bych se na na něj opět neváhal obrátit.
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Pavel Vítek je skvělým lektorem s rozsáhlými znalostmi v oblasti IT, nových trendů a využití umělé inteligence. Jeho vědecký přístup k práci i životu je neuvěřitelně hloubavý, podpořený nejnovějšími výzkumy a reálnými příklady. Díky analytickému myšlení dokáže detailně rozebrat složité koncepty a prezentovat je jednoduchým a srozumitelným způsobem. Je schopen komunikovat s různými typy klientů a přizpůsobit se odlišným úrovním technických znalostí posluchačů. Celkově vzato, jeho vědecký přístup, analytické myšlení a sociální dovednosti ho staví do role odborníka, který umí motivovat, inspirovat své posluchače a podporovat je v pozitivních změnách v jejich životech.
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Již při prvním rozhovoru poznáte, že se jedná o všestranně vzdělaného člověka, který tyto znalosti dokáže skvěle využít ve Váš prospěch. Dokáže operativně a velmi rychle reagovat na Vaše podněty a požadavky. Pokud hledáte profesionála a přátelsky přístup Pavel je skvělou volbou! Z jeho pomocí nejenom splníte požadované cíle, ale jako bonus Vás práce s ním bude bavit.
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Byl jsem na školení na téma umělá inteligence, které Pavel Vítek vedl. Dozvěděl jsem se spoustu skvělých věcí a i díky Pavlovi vznikl projekt www.ai-advokat.cz, web kde “robot právník” radí lidem. No a jelikož je umělá inteligence obor, který se vyvíjí neskutečným tempem, tak přijdu i na další Pavlovo školení, protože u něj mám jistotu, že se zase dozvím ty nejaktuálnější informace. Díky za vše Pavle :)
Konzultant: Pavel Vítek
Školení reference
Chtěl bych poděkovat za skvělé školení „Umělá Inteligence v praxi“. Toto školení bylo velmi přínosné a myslím, že mě i mým kolegům se bude velmi hodit už v blízké budoucnosti… ne-li už teď 😉 Opravdu si myslím, že v případě správného používání aplikací AI, nám toto může zefektivnit nejen pracovní, ale i soukromý život.
Konzultant: Pavel Vítek
Obecná reference
Komunikace ze strany pana Pavla Vítka byla vždy pozitivní a bezproblémová, orientovaná na dosažení co nejlepšího výsledku. Přístup pana Pavla Vítka byl charakterizován spolehlivostí, kompetentností a vstřícností, proto jsem si vážil možnosti s ním spolupracovat.
Konzultant: Pavel Vítek
Obecná reference
Aleš patří mezi několik málo skutečně profesionálních headhunterů v regionu, kteří jsou schopni svým klientům nabídnout více než jen vhodného kandidáta. Aleš je mi sympatický jako skvělý člověk s pozitivním myšlením a silnými obchodními i životními zkušenostmi a hodnotami. Spolupráci s Alešem vřele doporučuji jak organizacím, tak jednotlivým profesionálům.
Konzultant: Aleš Velísek
Obecná reference
Aleš pro nás dlouhodobě školí témata náboru, organizace a efektivity práce, Time managementu, emoční inteligence, ale třeba i Mindfulness. Je to člověk z praxe, který rozumí byznysu i lidem. Díky svým zkušenostem z HR dokáže dobře vnímat potřeby cílové skupiny, a tak velmi efektivně rozvíjet znalosti a dovednosti jednotlivců i celých týmů. Aleš je profesionál s celostním vnímáním problému kdy velmi rychle dokáže najít podstatu a navrhnout paletu řešení. Vážím si jeho přístupu a těší mě s ním pracovat.
Konzultant: Aleš Velísek
Obecná reference
Pavel Vítek k nám původně nastoupil na pozici Technika produktové dokumentace. Po roce a půl, kdy již znal prostředí firmy i výrobních závodů, jsme se rozhodli využít jeho organizačních schopností na pozici Specialista řízení jakosti výroby v rámci středního managementu. Po celou dobu spolupráce jsme byli spokojeni s jeho zodpovědným přístupem. Pavel Vítek se velmi rychle zorientoval v příslušné legislativě, nastavil několik procesů v rámci našeho oddělení a řešil i dílčí projekty mimo svou standardní činnost. Ve firmě skončil na vlastní žádost a na své místo poctivě zaškolil zástupce.
Konzultant: Pavel Vítek