Chci lepší práci

Vystavte zcela anonymně vaše zkušenosti na obdiv zaměstnavatelům a získejte lepší práci. Zdarma vás budeme oslovovat s nabídkami, které vám budou šité na míru.

Chci být osloven/a

Nabídky práce

Prolistujte si naši aktivní inzerci a přihlaste se na konkrétní místo! Pokud Vás žádná pozice neosloví, vyplňte si u nás anonymní profil a nechte hledání na nás.

Chci si projít inzeráty

Informace v CV

Přečtěte si tipy, jak napsat „dokonalý“ životopis, které nenajdete nikde jinde než tady.

Chci vědět víc

Anonymní Recruitment Factory (ARF) Profil

Jak to funguje?

Vyplníte krátký formulář a my zdarma vytvoříme Váš anonymní profil. Zaměstnavatelé si vás tak mohou vybrat na základě vašeho profilu. To se vám hodí například když máte zaměstnání, ale nechcete, aby se váš současný zaměstnavatel dozvěděl, že hledáte změnu. Také Vám tento mezikrok dá prostor uzpůsobit CV až na konkrétní nabídku.

S nabídkami firem se vám ozveme sami a vy ušetříte čas, hledáním na internetu.

Nikoho „netaháme“ zbytečně na pohovor. Nejprve vám představíme pozici, firmu a všechny informace, které chcete vědět. Teprve když si vyhodnotíte, že to pro vás má smysl, představujeme do firmy Váš životopis a domlouváme pohovor.

Profil vs. Životopis

Profil potřebujete, abyste mohli zůstat v anonymitě při cestě za lepším zaměstnáním. Stačí vyplnit formulář – max. 3 minuty. Životopis je poté nutný, abychom pro vás mohli aktivně hledat nabídky. Zároveň ho s Vaším svolením představujeme zaměstnavatelům, kteří si vybrali Váš anonymní profil.

Kontaktní údaje


Začneme vyplněním osobních údajů. Tyto se samozřejmě nezobrazí ve výsledném profilu, ale potřebujeme je, abychom Vás mohli kontaktovat v případě, že se objeví relevantní nabídka.


Chcete vědět, jak si vytvořit kvalitní životopis?

Přečtěte si naše tipy

Jak na životopis
Kandidátská reference
S panem Velískem jsme měla možnost spolupracovat jak při hledání nové pozice pro mne, tak při hledání nových zaměstnanců již z pozice HR. Musím ocenit jeho proaktivní přístup, rychlou komunikaci a vstřícné jednání. Vždy se snaží vyjít vstříc a zajistit všechny dostupné informace.
Konzultant: Aleš Velísek
Kandidátská reference
Spolupráci s panem Zdeňkem Píštěkem, v rámci vyhledávání mé nové pracovní příležitosti, mohu pouze a jen pochválit a doporučit i jiným! Pan Píštěk má velmi přátelským přístup, dle jeho zkušeností a mých požadavků, mi často volal s nabídkami práce, které jsme následně po telefonu konzultovali. Na zajímavé pracovní nabídky p. Píštěk okamžitě reagoval a domluvil mi osobní schůzku se zaměstnavateli včetně mého doporučení. Tato spolupráce vyšla na výbornou, moc si Vaší práce Vážím a děkuji!
Konzultant: Zdeněk Píštěk
Kandidátská reference
Aleše vřele doporučuji, jeho příjemné vystupování, obrovský dar komunikace, schopnost poskytnout veškeré detaily, ochota, obrovský rozhled, spolehlivost, tah na bránu a zároveň lidský přístup z něj dělají opravdového profesionála na poli headhuntingu. Budu-li zítra potřebovat služby v oblasti headhuntingu a recruitmentu, bude Aleš první komu zavolám.
Konzultant: Aleš Velísek