Kvalitní kandidáti

Navštivte naši databázi, která vám umožní najít budoucího člena týmu rychle, pohodlně, efektivně a za zlomek tržní ceny

Chci vybírat

Zakázkový nábor

Najdeme vám zaměstnance dle vašeho zadání a vy můžete energii i čas vložit tam, kde potřebujete

Chci profesionály

Testování zaměstnanců

Získejte validní data o kandidátech, která potřebujete a vyhněte se riziku ztráty statisíců korun spojených s výběrem nevhodného zaměstnance. KNOWE změří osobnost, motivaci a výdrž vašich lidí.

Vyzkoušejte

Důvody selhání

12 důvodů, proč nemůžete najít lidi. Přečtěte si postřehy vycházející z našich zkušeností než začnete utrácet za inzeráty.

Zajímá mě víc

Náhled na databázi

Jak to funguje

Kvalitní kandidáti je databáze složená z aktivních i pasivních kandidátů. Většina z nich má práci a nechtějí být viděni současným zaměstnavatelem, proto jsou jejich data anonymizována.

Máte-li zájem o nějaký z profilů, stačí na konkrétní kartičce kliknout na tlačítko Kontaktovat skrze které nám zanecháte zprávu s ID kandidáta a my se Vám ozveme.
Následně za vás uchazeče oslovíme, představíme mu pozici i vaši firmu a pokud bude mít zájem, zašleme vám jeho kompletní životopis i s doplňujícími informacemi, které vás zajímají a termínem pohovoru. Pokud si sednete a kandidát k vám nastoupí, bereme si odměnu.

Výše odměny je individuální, ale činní zlomek odměny oproti standardnímu náboru. Určitě se domluvíme.

 

Zobrazit databázi kandidátů

Nečekejte, až se vám přihlásí vhodný kandidát a ušetřete tisíce korun za drahou inzerci.

Databáze kandidátů
Klientská reference
Oceňujeme vstřícné a profesionální jednání pana ing. Aleše Velíska. Práci pro nás odvedl přesně podle požadavků a v dohodnutých termínech. Byli jsme až zaskočeni jeho proaktivním přístupem, stoprocentním zaujetím a komplexním řešením. Pana ing. Velíska mohu na 100% komukoliv doporučit, má obrovské znalosti a zkušenosti v oblasti trhu práce, které dokáže srozumitelně interpretovat a předat klientovi. Na začátku potkáváte neznámého člověka a na konci máte pocit, že si podáváte ruku s přítelem, který pro vás odvedl výbornou práci a posunul vás dál.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Na spolupráci s Alešem si nejvíce cením jeho širokého přehledu v oblasti recruitmentu ve strojírenství. Díky Alešovým fundovaným radám a pomoci jsem byl schopen se brzy v této oblasti zorientovat. Aleš má také široké rozhled v ostatních oblastech lidského vědění. Proto spolupráci s Alešem vřele doporučuji.
Konzultant: Aleš Velísek
Klientská reference
Zdeněk je správně akční a pohotový muž.. Dokáže se naplno vžít do potřeb dané firmy a účelně ji pomoci nalézt to správné řešení, ať už ve formě vzdělávání nebo teambuildingu. Jeho způsob komunikace a charakter osobnosti o to víc dokáže zpříjemnit spolupráci a vždy nalézt, jak sám Zdeněk říká, win-win řešení.
Konzultant: Zdeněk Píštěk