Co budete dělat:

  • Budete pracovat na špičkových technologiích zaměřených na zobrazovací jednotky a řídící systémy drážních vozidel.
  • Budete programovat ve frameworku Qt (C++) a skriptovat v Bashi.
  • Budete mít možnost vidět své výsledky v reálném světě a podílet se na nasazování systémů přímo v provozu.
  • Čekají Vás občasné služební cesty do zemí jako například Švédsko a Finsko, kde budete nasazovat a testovat vyvinuté systémy přímo u zákazníků.
  • Spolupracovat s týmem pěti kolegů ve stimulujícím pracovním prostředí.

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru a min. 1 rok praxe či absolvování FEKT VUT nebo FEL ČVUT bez praxe.
  • Znalost prostředí Linux a Qt.
  • Znalost práce s SQL databázemi výhodou, stejně jako znalost cizího jazyka (AJ, NJ).

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení (90–100 tis. Kč) + osobní odměny.
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office až 4 dny v týdnu (min. 1 den týdně v práci Jihlava/Studénka).
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Práce v moderním a přátelském prostředí.
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days.
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
  • Možnost seberealizace a osobního růstu.
  • Firemní a teambuildingové akce.
  • A další benefity.

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Zdeněk Píštěk

    +420 777 814 932
    pistek@recruitmentfactory.cz