Co u nás budete dělat?

Zdá se Vám, že rozpočtáři jsou přetížení? Dáváme si obzvláště pozor, aby objem zakázek byl tak akorát a Vy se mohli věnovat smysluplné práci.

Jak asi víte, toto zaměstnání není rutina. Budete připravovat a sledovat rozpočtovou část projektu v úzké spolupráci s obchodním oddělením. Budete jednat s klíčovými lidmi ve firmě, subdodavateli, architekty a dalšími odborníky, abyste byli schopni vyhotovit kompletní cenovou nabídku a návrh rozpočtu.

Vaše projekty budou v oboru pozemních staveb, většinou pro občanskou vybavenost a bytovou výstavbu, občas potkáte i průmyslovou stavbu.

Vše ostatní Vám rádi ukážeme při osobním rozhovoru na místě. Pošlete nám životopis a určitě se domluvíme.

Co je třeba znát, mít a umět?

Hledáme samostatného kolegu, či kolegyni. Ideální je znalost programu Kros, MS Excel využijete taky.

Budete pracovat v týmu s ostatními odborníky a máte-li na to, oddělení rozpočtů můžete vést.

Co Vám nabízíme?

Práce je dostatek a jde nám o podílení se na zajímavých projektech, víme, že nestojíte o desítky zakázek, umíme rozložit síly a táhnout spolu ke kvalitním výsledkům.

Propracovaný systém bonusů: 5-15 tis. Kč/ měs. k základu. Výši platu upravujeme v návaznosti na praxi, vzdělání i odváděné výkony, kvalitní nápady a snahu.

Chováme se férově, otevřeně a chceme, abyste rostli spolu s firmou. Zásadně komunikujeme upřímně, bereme v potaz Vaše potřeby a požadavky.

Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí. 13. plat. 5 týdnů dovolené. Stravenky.

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Zdeněk Píštěk

    +420 777 814 932
    pistek@recruitmentfactory.cz