Co budete dělat:

  • Budete zodpovědní za organizaci a koordinaci projektů, servisů a reklamací jak v České republice, tak i na mezinárodní úrovni.
  • Budete cestovat jen několikrát do měsíce a budete mít možnost navštívit zajímavé lokality.
  • Řídit tým 4 spolupracovníků, s nimiž budete zodpovědní za přípravu, řízení a realizaci projektů.
  • Vaše práce bude zahrnovat výběr dodavatelů, organizaci práce na staveništi, zajištění servisních služeb a podkladů ke předání a kolaudaci.
  • Nejde o kontejnery, ale o velké modulární funkční stavby od nemocnic přes školy až po letiště.

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání v oblasti stavebnictví nebo příbuzném oboru.
  • Zkušenosti na shodné nebo obdobné pozici, např. projektového manažera nebo stavbyvedoucího.
  • Schopnost koordinovat projekty mimo Českou a Slovenskou republiku.
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Autorizace ČKAIT ve stavebnictví.
  • Schopnost efektivně řídit tým a odborné znalosti v oblasti stavebních technologií.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.
  • Vysokou úroveň zdatnosti v oblasti projektového řízení.

Co Vám nabízíme:

  • Stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Úhradu cestovného z práce a do práce.
  • Pořádné jídlo za 39 Kč v příjemné závodní restauraci.
  • Výhodné mobilní tarify i pro členy Vaší rodiny.
  • Jazykové a jiné kurzy a vzdělávání.
  • Odměny při životních a pracovních událostech.
  • Narozeninový den – den volna v den narozenin.
  • Finanční odměny, program úspor a zlepšování.
  • Firemní akce (dětský den, Mikuláš, besedy, vánoční setkání…).
  • Fyzioterapie a masáže na pracovišti.