Co budete dělat:

  • Efektivně organizovat, řídit a kontrolovat denní činnosti v naší vstřikolisovně.
  • Budete vést přes 200 zaměstnanců v nepřetržitém provozu a zajišťovat, že dosahují vysokých standardů kvality a produktivity.
  • Spolupracovat na plánování a řízení kapacit provozu, zajistit efektivní využití zdrojů a minimalizovat přerušení výroby.
  • Aktivně se podílet na iniciativách zaměřených na zlepšování kvality, efektivity a ekologičnosti výroby.
  • Efektivně řídit týmové porady, podporovat komunikaci a spolupráci mezi zaměstnanci.
  • Účastnit se a přispívat k projektům digitalizace výrobních procesů.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření a máte alespoň 2 roky praxe v řízení lidí na výrobním středisku se směnným provozem.
  • Aktivní znalost práce na PC, zejména Excel, Word a PowerPoint.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Manažerské dovednosti, schopnost efektivně komunikovat a vést tým.
  • Komunikativní znalost angličtiny je výhodou.

Nabízíme:

  • Investujeme do Vašeho profesního růstu a vzdělávání.
  • Pružná pracovní doba (37,5 hod./týden).
  • 3% příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Dotované závodní stravování a firemní akce.
  • 20 dní dovolené, 5 tzv. volných dní a 1 sick-day.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Benefit karta.
  • Zdarma vstupy na bazény v okolí Kroměříže.