Co budete dělat:

  • Co jiného, než kompletně realizovat projekty? 😊 Od přípravy plánu po předání do výroby.
  • Řídit celý průběh projektu a projektového týmu a zajišťovat pravidelné konzultace a reporting.
  • Identifikovat odchylky a zajišťovat nápravné opatření.
  • Dodržovat milníky a sledovat cíle projektu, řídit rizika a kontrolovat náklady.
  • Zpracovávat externí a interní akceptační zákaznické testy.
  • Předávat instalované technologie do výroby.
  • Na závěr klasicky spolupráce s týmy kvality v souladu s náročnými standardy německého vedení.

Co požadujeme:

  • Ukončené bakalářské vzdělání v technickém oboru.
  • Znalost projektového řízení a praxe v automotive, vhodné i pro juniory s příslušnou praxí.
  • Pochopení a aplikace obchodní procesů v kontextu projektového managementu.
  • Výborná znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Schopnost rychlé adaptace, inovativního myšlení a proaktivního přístupu k řešení problémů.
  • Životopisy zasílejte v českém a německém, či anglickém jazyce.

Co nabízíme:

  • Inspirativní týmové prostředí s důrazem na perspektivní spolupráci.
  • Možnost profesního růstu a kariérního postupu, včetně realizace v Německu.
  • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně.
  • Dovolenou 25 dní.
  • Výhodné telefonní tarify (i pro rodinu).
  • Sociální program – jubilea, výročí, narození dítěte.
  • Příspěvek na důchodové připojištění a další…

Ozvěte se nám a staňte se součástí týmu, který je na přední linii inovačních průmyslových řešení.

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Zdeněk Píštěk

    +420 777 814 932
    pistek@recruitmentfactory.cz