Co u nás budete dělat?

Vaší denní rutinou bude aktivní vyhledávání zakázek (většinou pozemní stavby) a k tomu budete mít k dispozici specializovaný software, PC, telefon a další nástroje, které vám dáme. Samozřejmostí je i zaškolení na pracovní pozici.
Pozici hledáme, protože rozšiřujeme tým a vaši nejbližší kolegyní bude naše přípravářka, která vám bude pomáhat v rámci back office. Budete spadat pod obchodního ředitele, který je jako spolumajitel vytížen v rámci rozvoje firmy a potřebuje si s někým rozdělit kompetence, čili prostor k růstu je plánovaný.
Že budete volat potenciálním zákazníkům a řešit s nimi věci, které budou potřeba, to je víc než jasné. Všechno ostatní vám řekneme a ukážeme u nás na pohovoru.

Co musíte znát, mít a umět?

Tato pozice si vyžaduje silné komunikační a prezentační schopnosti. Běžně budete mluvit s investory, manažery, obchodním týmem, rozpočtáři i dalšími lidmi a potřebujete se domluvit s různými typy osobností.
S některými lidmi budete vyjednávat, s další zase řešit odborné záležitosti, ale vždy musíte být schopni identifikovat jejich potřeby a hledat možnosti vzájemné dohody a spolupráce.
Pro-zákaznicky orientovaný přístup a schopnost reagovat na námitky. Ideální je pro nás člověk, který vystudoval stavebnictví a dělá obchod v praxi, případně praktik/praktička s technickým zázemím. Můžete se rozvíjet v rámci obchodu a má k tomu dostatečné kompetence.

Co Vám nabízíme?

Mzda je na individuální domluvě, vašich schopnostech a skládá se z fixní a variabilní složky mzdy (toto téma s vámi osobně otevřeme na pohovoru).
13. plat.
Stravenky.
Férový přístup, jednání a podpora ze strany zaměstnavatele.

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Zdeněk Píštěk

    +420 777 814 932
    pistek@recruitmentfactory.cz