Co budete dělat:

  • Modelovat, navrhovat a vytvářet výkresové dokumentace pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí montovaných hal v programu TEKLA Structures.
  • Koordinovat technické detaily s klienty.
  • Vytvářet dílenské výkresy a výpisy materiálů.
  • Poskytovat podporu výrobě a montáži při řešení technických nejasností.
  • Řešit technické nejasnosti a spolupracovat na řešení výrobních a technických problémů.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru.
  • Dobrá znalost AutoCAD, TEKLA Structures výhodou.
  • Schopnost samostatné práce a orientace v projektech.
  • Praxe ve stavebnictví.
  • Znalost legislativy v oblasti ocelových konstrukcí je výhodou.
  • Časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a loajalitu.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení v rozmezí 40-55 tisíc Kč.
  • Široké spektrum benefitů a příležitosti pro osobní a profesní růst.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost seberealizace a práce na zajímavých projektech.