Co budete dělat:

  • Budete součástí projektového týmu od poptávky ze strany zákazníka až po finální ukončení projektu.
  • Vaše role zahrnuje plánování, sledování a zajišťování kvality na každém kroku projektu.
  • Zabývat se budete analýzou příčin problémů a neshod, které vyjdou najevo během zákaznických auditů. Na základě analýzy budete pracovat s technologickým a výrobním týmem na hledání efektivních řešení a implementaci nápravných opatření.
  • Budete kontaktem pro naše zákazníky v případě jakýchkoliv reklamací nebo dotazů týkajících se kvality.

Co požadujeme:

  • Angličtina na úrovni B2 pro efektivní komunikaci se zákazníky.
  • Zkušenosti v oblasti výrobní kvality výhodou.
  • Vynikající organizační a řídící schopnosti, odolnost vůči stresu.
  • Dobrou znalost MS Office, řidičský průkaz B.
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost a pečlivost.

Nabízíme:

  • Investujeme do Vašeho profesního růstu a vzdělávání.
  • Pružná pracovní doba (37,5 hod./týden).
  • 3% příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Dotované závodní stravování a firemní akce.
  • 20 dní dovolené, 5 tzv. volných dní a 1 sick-day.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Benefit karta.
  • Zdarma vstupy na bazény v okolí Kroměříže.

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

    Zdeněk Píštěk

    +420 777 814 932
    pistek@recruitmentfactory.cz