ID: 1457

INŽENÝR/KA KVALITY (až 61 tis. Kč, flexibilní pracovní doba, Kroměříž)


Staňte se součástí našeho týmu a přispějte k dalšímu rozvoji naší firmy. Nabízíme možnost práce na projektech pro přední světové značky jako je Bosch. Máte angličtinu na úrovni B2 a práci v oblasti výrobní kvality? Neváhejte se nám ozvat.

 Publikováno: 18. dubna

ID: 1454

Senior Lean Expert (až 100 tis. Kč, cestování, Otrokovice)


Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v LEAN managementu a dokážete motivovat tým? Hledáme zkušeného seniora pro LEAN procesy, který se nezalekne zodpovědnosti a častého mezinárodního působení. Přidejte se k nám a staňte se klíčovou osobou v optimalizaci procesů ve výrobě a administrativě.

 Publikováno: 18. dubna

ID: 1451

Sálová sestra (až 57 tis. Kč, pouze ranní směna, Praha – Stodůlky)


Chcete pouze ranní směnu a nadstandardní mzdové ohodnocení? Staňte se součástí našeho týmu v nových a moderních prostorách naší kliniky. Nabízíme pozici sálové sestry a možnost pracovat s nejnovějšími přístroji.

 Publikováno: 18. dubna

ID: 1448

Technik údržby (až 60 tis. Kč, volný pátek, Přišimasy – Středočeský kraj)


Směny PO – PÁ, víkendy volné. Jen 4 noční v měsíci a možnost si vzít náhradní volno a mít volné pátky. Nabízíme standardně o 5 tis. Kč více než okolní firmy na stejnou pozici a možnost zapojit se do výrobního procesu renomovaných produktů. Vaše role bude klíčová pro bezproblémový chod našich výrobních linek a strojů. Připojte se k našemu týmu údržby a pošlete nám životopis.

 Publikováno: 18. dubna

ID: 1432

Projektový manažer/ka (automotive, až 70 tis. Kč, Uherské Hradiště)


Přidejte se k našemu týmu jako náš 1. Projektový manažer, či manažerka a hrajte klíčovou roli ve vývoji a realizaci inovativních automotive projektů.

 Publikováno: 5. března

ID: 1388

Technolog – Vstřikování plastů (až 60 tis. Kč, flexibilní pracovní doba, Kroměříž)


Jestli Vás baví moderní technologie, vstřikování plastů a máte v něm zkušenosti, napište nám! Můžete se těšit na benefity ve formě pružné pracovní doby, příspěvku na penzijní pojištění a hlavně realizaci vlastních nápadů.

 Publikováno: 4. března

ID: 1385

CNC programátor/technolog (CAD/CAM, pružná pracovní doba, Slavičín)


Chcete získat pružnou pracovní dobu a příspěvky na připojištění a dopravu? Vytvořte si úspěšnou kariéru ve špičkové holandské firmě s českou tradicí jako CNC programátor/technolog s možností rozvoje do zahraničí a širokou škálou výhod!

 Publikováno: 4. března

ID: 1275

Svářeč 135 – MAG (příspěvek na penzijní připojištění, Slavičín)


Chcete příspěvek na dopravu, zvýhodněné tarify a spoustu dalších benefitů? Máte platný svářečský průkaz metody 135 (MAG)? Pošlete nám životopis a budujte si kariéru.

 Publikováno: 2. března

ID: 1230

Seřizovač soustruhu, nejmodernější technologie (2 směny, až 50 tis. Kč, Zlín)


Chcete si přijít na slušné peníze v čistém prostředí na 2 směny, a hlavně pracovat s pohodovými kolegy, šéfem i nejmodernějšími technologiemi v rámci precizního obrábění ve Zlíně? Pošlete nám hned životopis a domluvíme se.

 Publikováno: 1. března