ID: 1319

Vedoucí kvality s vizionářským přístupem (až 60 tis. Kč, Vizovice)


Vnímají Vás lidé jako inspirativního lídra s jasnou vizí? Posouváte rádi procesy dopředu a chcete mít prostor na uplatnění vašich nápadů? Hledáme lídra, který bude s námi sdílet vizi a hodnoty, které přispívají k lepšímu světu!

 Publikováno: 9. listopadu

ID: 1315

Key account manager – junior (45 tis. Kč, bez cestování, Brno)


Získejte odměny za své technické znalosti v oblasti strojírenství nebo technologie! Nečekejte aktivní obchod, ale pouze péči o jednoho klíčového zákazníka. Čeká Vás kvartální bonus a mimořádné odměny!

 Publikováno: 9. listopadu

ID: 1312

Procesní technolog (až 60 tis. Kč, Tier 1 automotive, Hluk)


Pracujte pro přední automobilové značky jako je Volkswagen nebo BMW, a využijte možnost podílet se na inovativních produktech. Nabízíme Vám možnost profesního růstu a cafeteria system.

 Publikováno: 9. listopadu

ID: 1309

Koordinátor montáží (modulární stavby, až 60 tis. Kč, Želechovice nad Dřevnicí)


Máte zkušenosti jako předák montáže nebo stavbyvedoucí? Chcete 4 dny placeného volna navíc? Máme pro Vás ideální pracovní příležitost! Plánujte a koordinujte montáže modulárních staveb.

 Publikováno: 9. listopadu

ID: 1278

Obchodní manažer/ka (reálně 80-120 tis. Kč, auto i k osobním účelům, Otrokovice)


Máte praxi ve s obchodem a k tomu ve stavebnictví? Máme pro Vás nevšední kariérní příležitost v rozumně rostoucí firmě, která je zásadním hráčem ve svém oboru.

 Publikováno: 9. října

ID: 1275

Svářeč 135 – MAG (příspěvek na penzijní připojištění, Slavičín)


Chcete příspěvek na dopravu, zvýhodněné tarify a spoustu dalších benefitů? Máte platný svářečský průkaz metody 135 (MAG)? Pošlete nám životopis a budujte si kariéru.

 Publikováno: 9. října

ID: 1266

CNC operátor Okuma Multus (2 směny, pružná pracovní doba, Slavičín)


Chcete pružnou pracovní dobu, zvýhodněné tarify a příspěvky na pojištění a dopravu? Máte zkušenosti s obráběním na soustruhu a frézkách? Vytvořte si úspěšnou kariéru ve špičkové holandské firmě s českou tradicí jako CNC operátor!

 Publikováno: 9. října

ID: 1248

Vedoucí rozpočtů (až 70 tis. Kč, bonusy až 15 tis. Kč/měsíc, Zlín)


Máte kvalitní zkušenosti jako rozpočtář/cenař ve stavebnictví? Chcete mít možnost vést rozpočtový tým? Čtete dále a připojte se k rozrůstajícímu týmu zavedené stavební firmy s jasným rozvojem. Nabízíme Vám propracovaný systém bonusů a férové jednání.

 Publikováno: 9. října

ID: 1245

Obchodní manažer/ka (50-70 tis Kč/měs, 13. plat, Zlín)


Jestli máte vášeň pro obchod, vyznáte se „ve stavařině“, tak to u nás můžete dotáhnout vysoko! Nemusíte mít velké zkušenosti s obchodem, za to ale potřebujeme opravdu technicky zdatného stavaře! Ideální je praxe jako stavbyvedoucí či přípravář/ka a chuť komunikovat, učit se a zlepšovat.

 Publikováno: 9. října

ID: 1236

Obsluha automatizované linky (náborový příspěvek 20 000 Kč, Neubuz)


Chcete získat náborový příspěvek, týden dovolené navíc a spoustu dalších benefitů? Pokud zvládnete pracovat na počítači, organizovat si práci a jste ochotni pracovat ve 2 směnném provozu, zašlete nám životopis a určitě se domluvíme.

 Publikováno: 9. října

ID: 1233

Technolog/programátor soustruhu (jedna směna, Zlín)


Staňte se klíčovým technologem v moderní firmě a programujte nejmodernější CNC soustruhy. Užijte si odměny jako 13. a 14. plat a další výhody, jako 25 dní dovolené, a to vše v prostředí mladého a nadšeného týmu! Nepropásněte svoji šanci a pošlete nám životopis.

 Publikováno: 9. října

ID: 1230

Seřizovač soustruhu, nejmodernější technologie (2 směny, až 50 tis. Kč, Zlín)


Chcete si přijít na slušné peníze v čistém prostředí na 2 směny, a hlavně pracovat s pohodovými kolegy, šéfem i nejmodernějšími technologiemi v rámci precizního obrábění ve Zlíně? Pošlete nám hned životopis a domluvíme se.

 Publikováno: 9. října